Комплект для аргонодугового зварювання PATON ProTIG WK AC/DC TIG/MMA (315 А)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Paton |
| Користувальницькі характеристики | |
| Додатково | межі регулювання зварювального струму: 10 - 315 А |
| Діаметр електрода | 1.6-6 мм |
| Напруга живлення | 380 / 400 В |
| Напруга холостого ходу | до 80 В |
| Номінальна споживана потужність | 13.5 кВА |
| Сила тока | 315 А |
| Ступінь захисту | IP23 |
| Тип зварювання | TIG / MMA |
| Тривалість навантаження (ТН) | 50% (АС) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 105 296 ₴







