Алмазний відрізний круг Distar Maestro 1A1RSS/C3-W (230х2.6х22.23 мм) (10115535013)
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Користувацькі характеристики | |
| Діаметр отвору | 22.23 мм |
| Зовнішній діаметр | 230 мм |
| Маркування | 7D Class |
| Оброблюваний матеріал | граніт, мармур, пісковик абразивний |
| Тип | сегментний |
| Тип різу | сухий |
| Товщина ріжучої частини | 2.6 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 765 ₴




