Бур по армованому бетону Bosch SDS Plus-5X (8x200x260 мм) (2608833791)
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Bosch |
| Загальна довжина | 260 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 0.09 кг |
| Додатково | 4 ріжучі кромки |
| Діаметр бура | 8 мм |
| Оброблюваний матеріал | по бетону, по каменю, по цеглі, по плитці, для армованого бетону, по граніту |
| Робоча довжина | 200 мм |
| Тип | шнекові |
Інформація для замовлення
- Ціна: 223 ₴


