Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DISTAR |
| Кількість сегментів | 30 |
| Товщина | 2.8 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина сегмента | 10 мм |
| Діаметр отвору | 25.4 мм |
| Зовнішній діаметр | 500 мм |
| Матеріал | Алмаз |
| Підходить для | асфальт, свіжий бетон |
| Тип | відрізний |
| Ширина різу | 3.8 мм |
Інформація для замовлення
- Ціна: 9 368 ₴




